Petrol Ofisi, Türkiye’nin En Değerli Akaryakıt Markası Olarak Öne Çıkıyor

featured

Petrol Ofisi, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından düzenlenen “TURKEY 100 – Türkiye’nin En Değerli Markaları” raporunda bu yıl dikkat çeken bir başarı elde etti. Geçen yıla göre 14 basamak birden yükselerek 14. sıraya yerleşen Petrol Ofisi, akaryakıt sektöründe lider konumuna ulaştı.

Brand Finance, yaklaşık 25 yıldır markaların finansal değerlerini hesaplayarak dünyanın en büyük 5 bin markasını değerlendiriyor ve ülke-sektör bazında sıralama yapıyor. “TURKEY 100 – Türkiye’nin En Değerli Markaları” raporu kapsamında bu yıl Türkiye’den 2 binden fazla marka incelendi.

Petrol Ofisi Grubu CMO’su Sinan Seha Türkseven konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Petrol Ofisi olarak Türkiye’nin en büyük 5 özel şirketi arasında yer alıyor ve enerji altyapı grubu olarak faaliyet gösteriyoruz. Akaryakıt ve madeni yağ pazarlarında geleneksel liderliğimizi sürdürüyoruz. Brand Finance gibi saygın bir kurum tarafından marka gücümüzün ve finansal başarılarımızın bir kez daha onaylanması bizi son derece memnun ediyor. Bu başarının arkasında büyük bir ekip çalışması ve özveri var. Petrol Ofisi ailesine markamıza olan inançları ve katkıları için teşekkür ediyorum. Liderliğimizi her alanda sürdürmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Petrol Ofisi, Türkiye’nin En Değerli Akaryakıt Markası Olarak Öne Çıkıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.