Petrol Ofisi ve İltekno Arasında Satış ve Pazarlama Anlaşması İmzalandı: Texaco HDAX Gaz Motor Yağları Serisi Türkiye’de

featured

Petrol Ofisi Grubu, Türkiye’de büyük ilgi gören Texaco HDAX Gaz Motor Yağları Serisi’nin satış ve pazarlama yetkisi için İltekno ile önemli bir anlaşma imzaladı.

Türkiye’nin önde gelen enerji altyapı grubu olan Petrol Ofisi, küresel madeni yağ markası Texaco HDAX Gaz Motor Yağları Serisi’nin Türkiye’deki satış ve pazarlama yetkisi için İltekno ile iş birliği yapma kararı aldı. Bu anlaşma sayesinde Petrol Ofisi, dağıtım ağını güçlendirerek HDAX Gaz Motor Yağları Serisi’nin daha geniş kitlelere ulaşmasını hedeflemektedir.

Petrol Ofisi Grubu Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, iş birlikleriyle ilgili olarak şunları belirtti: “Texaco’nun 60 yıldan fazla süredir devam eden ürün geliştirme çalışmalarının bir ürünü olan HDAX gaz motor yağları serisi, yüksek BMEP’li motorlarda düşük yağ tüketimi ve uygun servis aralıkları sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. HDAX serisi ürünler, Texaco’nun geniş ürün yelpazesinde önemli bir yer tutmakta ve Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Petrol Ofisi olarak sahip olduğumuz geniş lojistik ağımız sayesinde bu ürünleri Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. İltekno gibi 30 yıldan fazla deneyimi ve bilgi birikimi olan bir şirketle iş birliği yaparak, bu ürünlerin Türkiye’deki satışlarını daha da hızlandıracağımıza inanıyoruz.”

İltekno CEO’su Dr. Ali Nihat Dilek ise şunları dile getirdi: “İltekno olarak uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve elektrik üretimi konusundaki uzmanlığımızla ulusal ve uluslararası birçok şirkete hizmet sunmaktayız. Mühendislik hizmetlerimiz, kurulum, projelendirme, servis, bakım gibi süreçleri kapsamaktadır. Ayrıca trijenerasyon, kojenerasyon, güneş enerji sistemleri ve gaz motorları gibi alanlarda teknoloji ve hizmet sağlamaktayız. Petrol Ofisi ile yaptığımız bu iş birliğiyle, Texaco HDAX gaz motor yağları serisini Türkiye ve KKTC’de satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüteceğiz. Teknolojiye ve hizmet kalitesine verdiğimiz önemle birlikte, bu üstün ürünlerin ülkemizde daha geniş bir şekilde kullanılmasına katkıda bulunmaktan büyük heyecan ve gurur duyuyoruz.”

Petrol Ofisi ve İltekno Arasında Satış ve Pazarlama Anlaşması İmzalandı: Texaco HDAX Gaz Motor Yağları Serisi Türkiye’de

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.