Sertrans, Fashion Logistics Networkünün Türkiye Temsilcisi Oldu

featured

Sertrans Logistics, moda ve lüks tüketim markalarının lojistik hizmetlerini sağlayan Fashion Logistics Networkünün Türkiye temsilcisi olarak görev yapmaya başladı. Fashion Logistics, Avrupa ve ABD başta olmak üzere dünya genelinde moda ve yaşam tarzı sektöründe faaliyet gösteren markaların tüm operasyonel ihtiyaçlarını karşılayan uzman bir lojistik ağıdır. Fashion Logistics Network, hizmet verdiği markaların küresel operasyonları için ilgili coğrafi bölgedeki iş ortaklarıyla etkileşimde bulunmalarına olanak sağlamaktadır.

“İş Potansiyelimizi Büyütecek Bir İş Birliği”

Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Keleş, Fashion Logistics’in Türkiye temsilcisi olmanın önemli bir adım olduğunu belirtti. Bu iş birliğiyle global iş ortaklarını çeşitlendireceklerini ve iş potansiyellerini genişleteceklerini ifade eden Keleş, Fashion Logistics Network üyesi olan şirketlere Türkiye operasyonlarında temsilcilik hizmeti sunacaklarını söyledi. Ayrıca, COVID sonrası üretim ağlarındaki değişiklikleri de göz önünde bulundurarak, bu iş birliğinin Türkiye için önemli bir fırsat olduğunu vurguladı.

“Avrupa’nın Beş Ülkesinde Lojistik Hizmeti Vereceğiz”

2030 yılında Türkiye’nin en büyük lojistik şirketi olmayı hedeflediklerini belirten Nilgün Keleş, Avrupa’nın beş ülkesinde yerleşik düzende lojistik hizmeti sunacaklarını ve kendi depolarıyla Avrupa pazarındaki satış güçlerini daha da güçlendireceklerini söyledi. Şirketin hedefleri doğrultusunda yapılan her adımın ülkenin lojistik imkanlarını geliştirmek için önemli kazanımlar sağlayacağını belirten Keleş, 2025 yılına gelindiğinde toplam depolama alanının 250 bin metrekare üzerine çıkmış, filo ve satış ağının geliştirilmiş, teknolojik yatırımlarla fark yaratılmış en iyi lojistik organizasyonu haline gelmeyi hedeflediklerini dile getirdi. Keleş, Fashion Logistics ile yapılan iş birliğinin şirketin önümüzdeki dönemdeki hedeflerini etkileyeceğine inandıklarını da sözlerine ekledi.

Sertrans, Fashion Logistics Networkünün Türkiye Temsilcisi Oldu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.