Shell, Filo Yönetiminde Dijital Dönüşüm İçin Shell SmartPay’i Sunuyor

featured

Türkiye’nin gelişimi ve ilerlemesi için 1923 yılından beri çalışan Shell, 27 yıl önce sektöre bir ilki kazandıran taşıt tanıma sistemiyle filo çözümlerine önemli bir katkıda bulundu. Shell, filoların sürdürülebilir yönetimi, sürücülerin güveni ve konforu için çalışmalarına devam ederek mobil uygulama ile sektöre yeni bir soluk getiriyor. Shell SmartPay adını taşıyan taşıt tanıma sisteminin dijital çözümü, cep telefonlarına yüklenebilen bir uygulama aracılığıyla filo araçlarının yakıt almasını sağlıyor ve herhangi bir cihaz montajı veya kart gerektirmiyor.

Shell Filo Çözümleri Direktörü Hakan Burak Güner, daha önce akıllı halka ve anahtarlık gibi cihazlarla yakıt ikmalini sağladıklarını belirtirken, “Shell’in yeni uygulaması SmartPay, araç filoları için dijital dönüşümü sağlayacak. Shell Filo Çözümleri müşterileri, sürücülerinin cep telefonlarına yükledikleri ve kaydoldukları Shell SmartPay uygulamasıyla yakıt alabilecek. Bu sayede araçlara cihaz montajı veya anahtarlık gibi ürünlerin sürücüye ulaştırılması gibi gereklilikler ortadan kalkıyor. Filo yöneticileri, online sistem üzerinden hızlı bir şekilde filo araçlarının kayıtlarını yapabiliyor” şeklinde konuştu.

Kullanıcı dostu bir mobil uygulama olan Shell SmartPay, sürücülerin ve filo yöneticilerinin hız, esneklik ve çeviklik ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Shell, Filo Yönetiminde Dijital Dönüşüm İçin Shell SmartPay’i Sunuyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.