SunExpress, Tatil Hava Yolu Kategorisinde Skytrax Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde Birinci Seçildi

featured

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, dünyanın en prestijli havacılık ödüllerinden biri olan Skytrax Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde “Avrupa’nın En İyi Tatil Hava Yolu” seçilerek büyük bir başarıya imza attı.

SunExpress CEO’su Max Kownatzki, ödülle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bu ödül, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet standartlarının kalitesini göstermenin gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın yolcularımız tarafından takdir edilmesi bizi mutlu ediyor. Değerli misafirlerimize ve özveriyle çalışan ekibimize teşekkürlerimizi sunuyorum. Misafirlerimizin beklenti ve taleplerini dikkate alarak, havada ve yerde hizmetlerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

SunExpress, Türkiye’den 30 ülkede 60 destinasyona aktarmasız uçuşlar sunuyor ve 175’ten fazla rota ile hizmet veriyor. Bu yaz, uçuş ağını daha da genişleterek 26 yeni rota ekledi.

Kownatzki, “Bu yaz sezonunda 26 yeni rota ekleyerek, tarih, kültür, mutfak ve doğa gibi Türkiye’nin güzelliklerini misafirlerimize sunmaya devam ediyoruz. Geniş uçuş ağımız ve yüksek hizmet kalitemizle turizm sektörüne değer katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Skytrax tarafından gerçekleştirilen anket, yolcu memnuniyetini ölçmek amacıyla 100 ülkeden 20 milyonun üzerinde yolcunun katılımıyla online olarak gerçekleştirildi. Bu ödüller, yolcuların gerçek deneyimlerine dayanarak belirleniyor ve dünya genelinde havacılık sektöründe bir ölçüt olarak kabul ediliyor.

SunExpress, Tatil Hava Yolu Kategorisinde Skytrax Dünya Hava Yolu Ödülleri’nde Birinci Seçildi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.