Togg Sedan Modeliyle İlgili Heyecan Verici Gelişmeler

featured

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Togg, ilk olarak T10X SUV modelini tanıttıktan sonra şimdi de sedan modeli üzerinde çalışıyor. Yeni Togg sedan modeli hakkında detaylar…

Sedan tutkunları için Togg’un yeni modeli geliyor!

Togg’dan gelen bu yeni haber, birçok kullanıcıyı heyecanlandırdı. Togg’un sedan sever müşterileri için tasarladığı bu yeni model bir konsept olmayacak. Otomobilin resmi duyurusu CES 2024 fuarında yapılacak. Türk ailelerinin favori kasa tipi olan sedan seçeneğinin Togg markasıyla sunulması, Türk otomobil piyasasında bir devrim niteliği taşıyacak.

Togg sedan modeli neler sunacak?

Şu an için Togg sedan modeliyle ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak birkaç yıl önce tanıtılan sedan model konseptinden yola çıkarak bazı tahminlerde bulunabiliriz. Bu sayede tasarım ve teknik özellikler hakkında fikir sahibi olabiliriz.

Öncelikle, Togg’un kendine özgü bir tasarım dili olduğunu belirtmek gerekir. Bu tasarım dilini hem konsept otomobilde hem de T10X modelinde görmüştük. Yeni sedan modelin ön tasarımının T10X ile benzer olması muhtemel. Arka tasarımda ise T10X modelinde olduğu gibi tek parça stop lambası tasarımı görülebilir. Konsept sedan modelde arka kapıların ters yönlere açıldığı bir tasarım kullanılmıştı, ancak bu detayın sedan modelde de yer alıp almayacağı kesin değil.

Motor özelliklerine gelince, Togg sedan modelinin T10X modeliyle benzer veya aynı motor seçeneklerine sahip olabileceği düşünülebilir.

Togg Sedan Modeliyle İlgili Heyecan Verici Gelişmeler

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.