Türk Nippon Sigorta, Kasko Sigortasını Yeniledi: Geniş Kasko, Dar Kasko ve Gülümseten Kasko ile Her Gelir Seviyesine Uygun Seçenekler Sunuyor

featured

Türk Nippon Sigorta, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutarak Kasko sigorta ürününde yapılan güncellemelerle dikkat çekiyor. Geniş Kasko, Dar Kasko ve Gülümseten Kasko paketleri ile araç sahiplerinin ihtiyaçlarına hitap eden Türk Nippon Sigorta, müşterilerine tam güvence sağlıyor.

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, müşteri odaklı yaklaşımlarını vurgulayarak, ürünlerini müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlamaya ve güncellemeye devam ettiklerini belirtti. Değişen talepleri göz önünde bulundurarak rekabetçi fiyatlarla kasko sigortasını müşterilere sunmayı hedeflediklerini ifade etti.

Dr. E. Baturalp Pamukçu, yapılan değişikliklerle daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. Kasko ürününü segmentlere ayırdıklarını ve teminatlar ile asistans hizmetlerinin farklılık gösterdiğini belirtirken, ekonomik avantajlar sağlayarak fiyat avantajı sunduklarını ve ürün konforunu artırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Özellikle Gülümseten Kasko ürününde %40’a varan indirimlerle rekabetçi bir seviyeye geldiklerini ve müşterilerin ürüne daha kolay erişebilmelerini amaçladıklarını belirten Pamukçu, mini onarım, yol yardımı, özel servislerde araç onarımı ve acil tıbbi yardım teminatları ile müşterilere kötü olaylara karşı koruma sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Başarının ekip çalışmasıyla mümkün olduğunu vurgulayan Pamukçu, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya önem verdiklerini belirtti. Poliçe süresi boyunca hızlı aksiyon alma kabiliyetlerinin yüksek olduğunu ve bu yönde tüm süreçlerini yönettiklerini söyledi.

Türk Nippon Sigorta, Kasko Sigortasını Yeniledi: Geniş Kasko, Dar Kasko ve Gülümseten Kasko ile Her Gelir Seviyesine Uygun Seçenekler Sunuyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.