VIP Uluslararası Taşımacılık Tercihini TIRSAN’dan Yana Kullandı

featured

VİP Uluslararası Taşımacılık, tamamı Tırsan’dan oluşan filosuna 50 adet Tırsan T.SCD M Tren Yüklemeli Mega Çift Katlı Tenteli Perdeli Treyler ve 20 adet Talson TTG Tren Yüklemeli Tekstil Taşıyıcı Treyler ekledi.

Tırsan, VİP Uluslararası Taşımacılık’ın Hadımköy’de ki tesislerinde gerçekleştirdiği teslimat törene; VİP Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sait Ünlü, İhracat Müdürü Şeref Seçkin, İthalat Müdürü Onur Demir, Muhasebe Müdürü Cem Uygur, Pazarlama Müdürü Gönül Aycan, İşletme Müdürü Vedat Tutu, teslimatta hazır bulunan firma çalışanları, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Satış̧ Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Tırsan, Türkiye Treyler Sektörünün En Büyük Gururudur

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan VİP Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sait Ünlü, “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Tırsan, firmamız için çok önemli bir yere sahip. Gerek yıllarca sürdürmüş olduğumuz başarılı iş birliğimiz, gerek araçlarının kalitesi ve üstün performansı, gerekse satış sonrası sahip olduğu geniş servis ağı ile her zaman ve her koşulda yanımızda olması bizim için çok kıymetli. VİP Uluslararası Taşımacılık olarak, sahip olduğumuz engin tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile yıllardır müşterilerimize filomuzdaki Tırsan araçlarımızla kaliteli ve güvenli lojistik hizmeti sağlıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Ali Sait Ünlü sözlerine şu şekilde devam etti; “Yapmış olduğumuz tüm yatırımlarımızda Tırsan’nın tek tercihimiz olmasının altında birçok önemli neden bulunmaktadır. Öncelikle şoförlerimiz, sürüş kolaylığı ve üstün performansından dolayı Tırsan araçlarını özellikle istiyorlar. Aynı zamanda Tırsan araçları ile ürünlerini son müşteriye sorunsuz ve güvenli şekilde teslim edebildikleri için müşterilerimizden Tırsan araçlarına oldukça büyük ilgi var. Firma olarak almış olduğumuz bu olumlu geri bildirimler sonucunda, Tırsan’ı tercih ederek ne kadar doğru bir yatırım yapmış olduğumuzu bir kez daha görüyoruz. Diğer bir yandan Tırsan, treyler sektörünün ihracat şampiyonu olarak da Türkiye’nin gururudur, yurt içinde aralıksız sürdürdüğü liderlik başarısını sahip olduğu geniş ürün gamı ile yurt dışında da aldığı önemli inovasyon ödülleriyle tescillemiştir. Biz de firma olarak, Tırsan’ın başarılarını yakından takip ediyor, gurur duyuyor ve tüm Tırsan ailesinin başarılarının devamını diliyoruz. Bugün teslim aldığımız, Tırsan Tren Yüklemeli Mega Çift Katlı Tenteli Perdeli Treyler ve Talson TTG Tren Yüklemeli Tekstil Taşıyıcı Treylerler, daha önceden de filomuzda yer aldığı için operasyonel işlerimizdeki göstermiş oldukları yüksek performanslarından oldukça memnunuz. Bundan sonra da yapacağımız tüm yatırımlarımızda yine tek tercihimiz Tırsan olacaktır” dedi.

VIP Uluslararası Taşımacılık Tercihini TIRSAN’dan Yana Kullandı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.