1. Haberler
  2. Filo Yönetimi
  3. Volkan Group, Ödüllü MAN TGX Çekicilerini Tercih Etti

Volkan Group, Ödüllü MAN TGX Çekicilerini Tercih Etti

featured

Volkan Group, petrol, lojistik, gıda, madencilik ve medikal sektörlerinde faaliyet gösteren başarılı bir şirket olarak bilinir. Bu kapsamda filosunu güçlendirmek amacıyla ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü MAN TGX çekicilerinden 21 adet satın aldı.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., yaz dönemi teslimatlarını sürdürerek performansıyla, dayanıklılığıyla, yüksek tasarrufuyla ve satış sonrası hizmet anlayışıyla işletmelerin güvenilir çözüm ortağı haline gelmiştir. Son olarak, Volkan Group da bu güvenilir çözüm ortağıyla işbirliği yaparak filosunu güçlendiren son firma oldu.

Volkan Group, 1966 yılında kurulmuş ve kısa sürede ulusal ve uluslararası pazarda büyük başarı elde etmiştir. Yeni araç yatırımında güvenilir çözüm ortağı olarak ödüllü MAN çekicilerini tercih eden şirket, petrol, lojistik, gıda, madencilik ve medikal sektörlerinde başarılı faaliyetlerine devam etmektedir. Filosunu 21 adet ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü MAN TGX çekiciyle güçlendiren Volkan Group, Gaziantep’teki tesislerinde düzenlenen bir törenle araçlarını teslim aldı.

Törende MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara ve Bölge Satış Koordinatörü Ali Tuğrul Aykın, Volkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker ve çalışanları hazır bulundu. Serkan Sara, Bilal Çeker’e sembolik anahtarı takdim ederek teslimatın anısına bir plaket verdi.

Volkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker törende yaptığı konuşmada, MAN ile çalışmaktan memnun olduklarını ve güvenilir çözüm ortaklarıyla işbirliği yapmanın hedeflerine ilerlemelerini sağladığını belirtti. MAN’ın araç ve hizmet kalitesine güvendiklerini vurgulayan Çeker, ödüllü çekicilerini tercih etmelerinin nedenlerini paylaştı.

MAN Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara ise MAN’ın güvenilir çözüm ortağı olduğunu ve Volkan Group’un başarılı hizmet anlayışıyla öne çıktığını ifade etti. Karşılıklı güven temelinde çalıştıklarını belirten Sara, müşterileriyle uzun soluklu iş birlikleri geliştirmek için çaba gösterdiklerini söyledi. Volkan Group ile uzun yıllardır birlikte çalıştıklarını belirten Sara, yeni MAN TGX çekicilerinin kendilerine hayırlı olmasını diledi.

Volkan Group, Ödüllü MAN TGX Çekicilerini Tercih Etti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.