“Voltify, Türkiye’nin Elektrikli Araç Kiralama Platformu Olarak Sektöre Adım Attı”

featured

Voltify, Türkiye’nin önde gelen filo desteğiyle hayata geçirilen ilk ve tek elektrikli araç kiralama platformu olarak kullanıcılarla buluşuyor. Elektrikli araçların performansını ve konforunu deneyimleme amacıyla tasarlanan Voltify, 3-12 aylık abonelik modelleriyle kurumlara ve bireylere özel çözümler sunuyor. Hedef Filo’nun %100 iştiraki olan Voltify, güvenilir ve deneyimli bir altyapıya sahip. Voltify.com.tr adresinde, farklı bütçelere hitap eden geniş bir elektrikli araç yelpazesi yer alıyor, böylece herkes en sevdiği markanın en yeni teknolojisine kolayca ulaşabiliyor.

Voltify, kullanıcılarına hayatlarını kolaylaştıran bir hizmet sunuyor. Araçların sigorta, bakım ve onarım işlemleri tamamen platform tarafından üstleniliyor, böylece kullanıcılar sadece elektrikli araç sürüş deneyimine odaklanabiliyorlar. Tesla Model Y, MG ZS EV, Volvo C40 Recharge ve daha birçok ilgi çekici model, 3 aydan başlayan abonelik seçenekleriyle voltify.com.tr adresinde mevcut.

Voltify’nin Kurucu ve CEO’su Mehmet Yiğit, platformun elektrikli araç kullanımını hızlandırarak yaygınlaştıracağına inanıyor. Elektrikli araçlarla ilgili şarj ve menzil kaygılarının aşıldığı bu platform sayesinde kullanıcılar, elektrikli araçları güvenle hayatlarına entegre edebilecekler. Mehmet Yiğit, paylaşım ekonomisinin büyümesiyle birlikte varlık paylaşımının önem kazandığını vurguluyor. Voltify olarak, bu dönüşümün etkilerini yakından takip ederek, bağımsız ve özgür tercihler sunan bir mobilite ekosistemi oluşturmayı hedefliyorlar.

“Voltify, Türkiye’nin Elektrikli Araç Kiralama Platformu Olarak Sektöre Adım Attı”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.