Yeni Nesil Elektrikli Araç Teknolojileri, Bursa’da Go Green Türkiye 2023 Fuarında Bir Araya Geliyor

featured

Go Green Türkiye 2023 fuarı, Türkiye otomotiv sektörü için büyük bir fırsat olan elektrikli araç ve yan sanayi konularını gündeme getiriyor. Yayınlanan sektörel raporlara göre, dünyada 2030 yılına kadar her iki araçtan birinin elektrikli olması bekleniyor. Türkiye Otomotiv Endüstrisi, elektrikli araçlara olan küresel talebin arttığı bu dönemde dünya pazarında söz sahibi olmak için yeni yatırımlar gerçekleştiriyor. Bu anlamda Tarsus Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, Go Green Türkiye’nin önemli bir misyon üstlendiğini belirterek, Türkiye’nin tecrübesi, rekabet gücü, stratejik konumu ve lojistik avantajlarıyla elektrikli araçlar ve ilgili teknolojilerde global pazarda önemli bir rol oynayabileceğini ifade etti.

Tarsus Fuarcılık ve No On Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan Go Green Türkiye 2023 fuarı, 16-18 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fuarda, Elektrikli Araçlar, Şarj Teknolojileri, Ekipman ve Donanımlar sergilenecek. Bursa’nın elektrikli araç sektörünün başkenti olarak ev sahipliği yapacağı fuar, otomobil, motosiklet, bisiklet, scooter, otobüs, minibüs, lokomotif, yat motorları, golf arabaları ve iş makineleri gibi çeşitli elektrikli araç modellerini, şarj donanımlarını, şarj istasyonlarını, akıllı şarj çözümlerini, pil ve pil teknolojisi yönetim sistemlerini, akıllı şebeke çözümlerini, sertifikasyon, test ve ölçüm hizmetlerini ve satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerindeki yenilikleri tanıtacak.

Filo yöneticileri, araç kiralama şirketleri, lojistik ve nakliye firmaları, toplu ulaşım şirketleri, girişimciler, teknoloji ve yazılım firmaları, enerji şirketleri, mühendisler, teknik uzmanlar, satış sonrası servis hizmeti veren firmalar, araç perakende satış noktaları, ihracatçı ve ithalatçılar, belediyeler ve ilgili kamu kurumları gibi birçok sektör profesyoneli Go Green Türkiye 2023 fuarını ziyaret edecek.

Go Green Türkiye 2023 hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, www.gogreenturkiye.com adresini ziyaret edebilirler.

Yeni Nesil Elektrikli Araç Teknolojileri, Bursa’da Go Green Türkiye 2023 Fuarında Bir Araya Geliyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.