Yeni Range Rover Sport, 15 Ödül Kazanarak Büyük Başarı Elde Etti

featured

Yeni Range Rover Sport’un Türkiye lansman etkinliği, iletişim dünyasının önde gelen yaratıcı projelerinin yarıştığı Eventex Awards, Hermes Awards ve MUSE Creative Awards’ta toplamda 15 ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Beykoz Kundura’nın mistik atmosferinde gerçekleştirilen lansman etkinliği, Yeni Range Rover Sport’un gizemli dünyasını yansıtan özel detaylarla tasarlandı. Lansman etkinliği, aracın ruhundan ilham alınarak “Karanlık”, “Sıradışı” ve “Dramatik” temalarıyla titizlikle kurgulandı. Lansmana Range Rover Sport müşterileri ve basın mensuplarının da aralarında bulunduğu seçkin davetliler katıldı ve toplamda 300’den fazla kişi görev aldı.

Etkinlik boyunca Şef Carlo Bernardini tarafından hazırlanan özel tadım menüsü, etkinliğin atmosferine uygun bir ortamda sunuldu. 65 kişilik deneyim ekibi, Sudi Etuz markası tarafından tasarlanan özel kostümlerle performans sergiledi. Etkinliği gizemli ve sofistike bir hava ile destekleyen floral enstalasyonlar ise Yunus Karma imzasını taşıdı. Lansman süresince müşterilere benzersiz bir deneyim sunmak adına gastronomi, yüksek irtifa dans gösterisi ve temaya uygun davul performansı gibi öğelerle etkileyici bir atmosfer yaratıldı.

Modern lüksün dinamik modeli Range Rover Sport’un Türkiye lansman deneyimi, Eventex Awards’ta Müşteri Etkileşimi Etkinliği ve Lüks ve Premium Markalar kategorilerinde Altın ödül kazandı. Otomotiv Marka Deneyimi ve Ürün Lansmanı kategorilerinde ise Gümüş ödüle layık görülen etkinlik, ayrıca Ürün Lansmanı dalında da Gümüş ödülün sahibi oldu. Bu etkileyici etkinlik aynı zamanda Hermes Awards’tan İnteraktif Marka Deneyimi, Etkinlik Yönetimi ve Model Lansmanı dallarında en prestijli ödül olan Platinum Hermes Creative Award’a layık görüldü. Muse Creative Awards’tan ise Kurumsal Etkinlikler ve Marka Etkileşimi Etkinliği dallarında en büyük ödül olan Platinum’a, Lansman Etkinliği, Sponsorluk Deneyimi, Canlı Deneyim ve Sürükleyici Etkinlik Deneyimi kategorilerinde Altın ödül kazandı. Sürükleyici Etkinlik Deneyimi-Topluluk dalında ise Gümüş ödüle değer bulundu.

Yeni Range Rover Sport, 15 Ödül Kazanarak Büyük Başarı Elde Etti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.