Zemzem Turizm’e 15 Adet Isuzu NovoLux Midibüs

featured

Anadolu Isuzu, Antalya’da faaliyet gösteren Zemzem Turizm’e 15 adet Isuzu NovoLux aracın teslimatını gerçekleştirdi. Isuzu NovoLux, sunduğu konforu, ekonomik işletme ve bakım maliyetlerinin yanı sıra çevreci, yüksek performanslı motoru ve manevra kabiliyetiyle turizm ve taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Anadolu Isuzu, Antalya’nın öncü firmalarından, turizm ve personel taşımacılığı, filo kiralama, şehirlerarası taşımacılık alanında faaliyet gösteren, Zemzem Turizm’e 15 adet Isuzu NovoLux midibüsün teslimatını gerçekleştirdi.

Turizm ve personel taşımacılığının yanında, acente, kongre taşımacılığı hizmetleri alanında da faaliyet gösteren Antalya’nın öncü şirketlerden olan Zemzem Turizm, filosunu modern araçlarla büyütürken tercihini Isuzu NovoLux’ten yana kullandı. Araçların Zemzem Turizm’e teslimatı 15 Şubat 2022 tarihinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Teslimat törenine, Esay Bayi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Göyük, Genel Müdür Erkan Göyük, Satış Müdürü Muhsin Çivilibal, Zemzem Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Ferman Yıldırım, İlhan Yıldırım, Erhan Yıldırım, Zemzem Grup Turizm Genel Müdürü Adnan Alıcı, Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman, Bayi Kanalı Yöneticisi Ferhat Sancaklı katıldı.

Düzenlenen törende konuşan Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman şunları söyledi: “Anadolu Isuzu olarak Türkiye’de ürettiğimiz midibüslerle turizm ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren operatörlerin modern, konforlu, güvenli araç taleplerini karşılamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Zemzem Turizm’e araçların teslimatını Antalya bayimiz Esay Otomotivin sayesinde yaptığımız başarılı çalışmalar sonucunda gerçekleştiriyoruz. Zemzem Turizm’in araç filosunu büyütürken Isuzu NovoLux’ü seçmesi, konfor, yüksek performans ve ekonomik işletim maliyetleri gibi avantajlar sunan bu modelimizin rekabetteki ayrıcalıklı konumunun da bir göstergesidir. Isuzu NovoLux, üstün özellikleriyle turizm sektörünün ihtiyaçlarına her zaman yanıt vermeye devam edecektir.”

Zemzem Turizm’e 15 Adet Isuzu NovoLux Midibüs

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.