ABC Lojistik, Anadolu’dan İlk 1000’e Giren Lojistik Şirketi Olarak Başarıya Ulaştı

featured

Kayseri merkezli ABC Lojistik, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı” araştırmasında Anadolu’dan listeye giren ilk lojistik şirketi olarak büyük bir başarı elde etti.

TİM tarafından yayınlanan “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı” araştırması kapsamında Kayseri’den 16 firma listeye girmişken, ABC Lojistik Firması da yaptığı yatırımlarla dikkat çekerek bir ilke imza attı. ABC Lojistik, Anadolu’da bu listeye giren ilk nakliyat firması olarak büyük bir başarı elde etti.

ABC Lojistik, filosunu genişletmek amacıyla yurt içi ve yurt dışı taşıma hizmetlerine yönelik Volvo marka 301 çekiciyi Nevşehir’de düzenlenen bir törenle filosuna dahil etmişti. Sektörde 30 yıllık deneyime sahip olan ABC Lojistik, uluslararası kara, hava, deniz ve demiryolu nakliyesi, fuar ve etkinlik lojistiği, proje taşımacılığı, gümrükleme, sigorta ve depolama alanlarında öncü bir konumda bulunuyor.

ABC Lojistik’in Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Bilen, ihracat ve ithalat alanında önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini ve filolarını üçte bir oranında büyüttüklerini belirtti. Şirketin hedefinin, 2024’ün ikinci çeyreğinde 600’ün üzerinde çekici ve binin üzerinde dorseyle Avrupa’daki tüm kapılarda yer alan bir şirket haline gelmek olduğunu vurgulayan Bilen, lojistik sektörünün sürekli ilerlediğini ve durmayacağını ifade etti.

ABC Lojistik’in TİM araştırmasında Anadolu’dan ilk kez bir lojistik firmasının yer almasının sevindirici olduğunu belirten Ergün Bilen, teknolojiyi takip ederek en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam edeceklerini ve ekibine teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

ABC Lojistik, Anadolu’dan İlk 1000’e Giren Lojistik Şirketi Olarak Başarıya Ulaştı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.