AXA Sigorta, Groupama Satın Alma Sürecini Başarıyla Tamamladı

featured

Türkiye genelindeki acente buluşmalarını 8 Haziran’da İstanbul’da düzenlediği etkinlikle noktalayan AXA Sigorta, Groupama’nın satın alma sürecinin tamamlanmasının ardından acenteleriyle bir araya geldi.

Groupama’nın hisse devrinin tamamlanmasının ardından, AXA Sigorta tüm icra kurulu üyelerinin katılımıyla Adana, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Samsun, Trabzon ve İstanbul olmak üzere 8 ilde 4000’e yakın acentesini ağırladı.

Son buluşma, 8 Haziran’da Uniq İstanbul’da gerçekleşti ve AXA Sigorta’nın tüm icra kurulu üyeleri, Bakırköy Bölge, İstanbul Bölge, Kadıköy Bölge, Broker ve Captive Acenteler Koordinatörlüğü çalışanları, bölgeye bağlı acenteler ve iş ortakları olmak üzere 1000’den fazla katılımcıyı bir araya getirdi.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak” marka amacı doğrultusunda müşterilerin canlarını, mal varlıklarını, sevdiklerini, hayallerini ve geleceklerini koruma hedeflerini vurgulayarak, tutkulu büyüme yolculuklarının devam ettiğini ve birlikte başarabileceklerine olan inancının tam olduğunu belirtti.

Ölken ayrıca AXA Grubu’nun ve AXA Türkiye’nin finansal sonuçlarını paylaşırken, şirketin sürdürülebilirlik anlayışına, değerlerine, başarı kriterlerine ve değer ortaklıklarına da değindi.

axa sigorta groupama satin alma surecini basariyla tamamladi 1

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan ise satın alma sonrası acente yapısıyla ilgili bilgileri paylaşarak, güçlü bölge teşkilatlanmalarının acenteleriyle sürekli temas halinde olmalarını sağladığını ve güçlü bölge demek güçlü acente demek olduğunu vurguladı. İşcan, “Ödeyenden çözüm ortağına dönüşüm” olarak adlandırdıkları yaklaşımlarını AXA Sigorta’nın önemli bir yapı taşı olarak gördüklerini ve gelişen acente ağıyla sürdürülebilir gelişim ve büyüme hedeflerine odaklanacaklarını söyledi.

AXA Sigorta, Groupama Satın Alma Sürecini Başarıyla Tamamladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.