E-Treylerler Konuşulmaya Başlanıyor: Krone’nin Dijitalleşme ve Sürdürülebilirlik Odaklı Vizyonu

featured

Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER) tarafından düzenlenen “5. Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi”nde, TREDER Başkan Yardımcısı ve Krone Ticari Araçlar Genel Müdürü Kartal Erköy, panelde yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

“Krone olarak, ‘Sıfır Emisyon hedefinden de öte Sıfırdan Öteye’ sloganıyla yola çıktık. Dijitalleşme, otomasyon, elektrifikasyon ve sürdürülebilirlik konularında Krone olarak daha da ilerledik. Treyler sektörü dijitalleşmeye doğru ilerliyor.”

“Yepyeni Bir Dünyaya Yöneldiğimiz Bir Sektördeyiz”

Artık bilgiyi lastiklerin üzerinden dahi alabildiğimiz inanılmaz bir değişim sürecindeyiz. Sektörde artık otomatik yükleme ve boşaltma işlemleri gerçekleştiriliyor. Otomatik konteyner şasileri kullanılıyor. Otomasyonla ilgili birçok konuyu tartışıyoruz. İnsan gücünü azaltmak için birçok adım atıyoruz. Yepyeni bir dünyaya doğru ilerliyoruz.

KRONE eTrailer

Krone eTrailer ile eş zamanlı kontrol, modüler batarya, elektrikli aks, herhangi bir çekici ile uyumlu çalışma, yakıt tasarrufunda %20 ila %40 arasında değişim sağlama, KingPin üzerinden kontrol gibi özellikler sunuluyor. Artık e-treylerler üzerine konuşuyoruz. Sürdürülebilirlik aslında burada ortaya çıkıyor.”

E-Treylerler Konuşulmaya Başlanıyor: Krone’nin Dijitalleşme ve Sürdürülebilirlik Odaklı Vizyonu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.