“Good Logistics ve Denholm Grubu, Güçlerini Birleştirerek Denholm Good Logistics Adıyla Yola Devam Ediyor”

featured

1833’te İngiltere’de kurulan Good Logistics ve 1866’da İskoçya’da hayata geçen Denholm Grubu, 1 Ocak 2024 tarihi itibarıyla Denholm Good Logistics adı altında birleşti. Bu birleşme, Türkiye dahil dünya genelinde güçlü bir altyapıya sahip olan iki lojistik devinin güçlerini birleştirerek daha etkin bir hizmet sunmayı amaçlıyor.

Türkiye Genel Müdürü Levent Aydinç, birleşmenin 2024 için zorlu bir yıl olacağını belirtirken, bu birlikteliğin zorlukları daha kolay aşmalarına ve küresel düzeyde daha güçlü bir konuma gelmelerine yardımcı olacağını vurguluyor. Aydinç, müşterilere rekabet avantajı sağlayacak olan birleşme sonrası oluşan sinerjinin, hizmet verimliliğini artıracağını ifade ediyor.

İki lojistik devinin deniz yolu taşımacılığı, hava kargo hizmetleri, gümrükleme, ve diğer lojistik alanlarda güçlü bir altyapıya sahip olduğunu belirten Aydinç, birleşme sonrasında müşterilere daha hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunacaklarını dile getiriyor. Aydinç ayrıca, Denholm Good Logistics’in küresel ağının katkısıyla 2024 yılında ciro bazında yüzde 25 büyümeyi hedeflediklerini açıklıyor.

“Good Logistics ve Denholm Grubu, Güçlerini Birleştirerek Denholm Good Logistics Adıyla Yola Devam Ediyor”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.