İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi 2023 Mezunlarını Verdi

featured

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ni 3 Temmuz’da İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesi’nde gerçekleştirdi.

Türkiye’nin ilk ve tek lojistik fakültesi olan İ.Ü Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, 1999 yılından bu yana her yıl yüzlerce genç lojistikçiyi sektöre kazandırıyor. 2022-2023 akademik yılını başarıyla tamamlayan öğrenciler, mezuniyet diplomalarını aldılar. Keplerini havaya fırlatarak mezuniyetlerini kutlayan öğrenciler, ailelerinin de katılımıyla bu özel günlerini paylaştılar.

İ.Ü Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Dekanı Mehmet Adak, açılış konuşmasında fakültelerinin sektörde bir ilki başlattığını ve lojistik eğitimde öncü olduklarını belirterek, “Artık bu büyük aileyi dışarıda temsil edeceksiniz. Burada aldığınız eğitimle çok şey öğrendiniz. Sizlerden de çok şey öğrendik” dedi.

Mezun öğrenciler adına konuşma yapan Beyza Altındiş, “Meslek hayatımıza başlarken ülkemizi lojistik alanında hak ettiği noktaya taşımak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Altındiş, UND’ye sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederek, “Tüm hocalarıma ve sevgili aileme ayrıca teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı Levent Şahin, mezun olan öğrencilere hitaben, “Türkiye’nin ilk ve tek lojistik fakültesinden mezun oluyorsunuz. Ancak bugünün gerçek kahramanları aileleriniz” dedi. Şahin, mezunlara tavsiyelerde bulunarak, “Mezun olduktan sonra da çalışmalarınıza devam edin. Bu mezuniyet bir başlangıçtır. Niteliklerinizi sürekli olarak geliştirin” ifadelerini kullandı.

UND’nin, kuruluş sürecinden fakülte oluş aşamasına kadar aktif bir rol oynadığı ve eğitimli insan yetiştirme misyonunu başarıyla yerine getiren İ.Ü Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, 2022-2023 akademik yılı mezunlarına diplomalarını UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fatih Şener, Ahmet Yayman ve UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel tarafından takdim etti.

Değerli öğrencilerimize, başarılarını sektöre hizmet ile sürdürmelerini diliyor ve onları tebrik ediyoruz.

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi 2023 Mezunlarını Verdi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.