Sigortaladım.com, Altyapısını Google’ın Yeni Arama Motoruna Uygun Hale Getiriyor

featured

Sigortaladım.com, web sitesini sigorta sektörü ve ilgili içerikleri kapsayacak şekilde güncelleyerek yakın bir zamanda Türkiye’de kullanıma sunulacak olan Google’ın yapay zeka temelli arama motoruna uygun hale getirmeyi planlıyor.

Yapay zeka temelli uygulamalar günümüzde giderek yaygınlaşıyor. Türkiye’nin en popüler arama motorlarından biri olan Google da yakın bir tarihte Türkiye’de Google SGE adıyla yapay zeka temelli arama motorunu kullanıma sunacağını duyurdu. Bu sayede, ürün veya hizmetle ilgili yapılan aramalarda sadece ürün bilgileri ve satın alınabilecek platformlar değil, aynı zamanda tanıtım metinleri, deneyim makaleleri ve kullanıcı yorumları gibi ilgili içerikler de gösterilecek.

Sigortaladım.com, bu özelliğiyle arama motorlarında tamamen yeni bir deneyim sunmayı hedefliyor. Platform, online altyapısını yeni arama motorunun gereksinimlerine uygun olarak güncelleyerek web sitesini sigorta sektörüne ve ilgili konulara yönelik kapsamlı içerikleri içerecek şekilde yeniliyor.

Sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, Google SGE’nin sigortacılık sektörü için önemli bir gelişme olduğunu belirterek, “Sigortaladım.com olarak, doğru bilgi kaynağı olma misyonuyla şeffaf ve tarafsız bir şekilde ileri teknoloji altyapımız ve sektördeki deneyimimiz sayesinde müşterilere en doğru çözüm ve teklifleri sunuyoruz. Google SGE’nin devreye girmesiyle birlikte zengin ve kapsamlı içerikler sunan web sitemiz, arama sonuçlarında yer alarak kullanıcılara uzman görüşlerini doğru bilgilerle sunacak. Böylece Sigortaladım.com, Türkiye’de sigorta sektörünün güvenilir bir rehberi haline gelecek ve kullanıcıların sigorta aramalarında sağlıklı ve güvenilir bilgilere erişmelerini sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Sigortaladım.com, Altyapısını Google’ın Yeni Arama Motoruna Uygun Hale Getiriyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.