allianz-turkiye-altin-effie-odulune-layik-goruldu-birlikte-umutla
0:48

Allianz Türkiye, Altın Effie Ödülü’ne layık görüldü: “Birlikte, Umutla”

Allianz Türkiye, paralimpik ve dünya yüzme şampiyonu Sümeyye Boyacı ile birlikte gerçekleştirdikleri “Birlikte, Umutla” kampanyasıyla sponsorluk kategorisinde Altın Effie ödülünü kazandı.

Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından Effie Worldwide iş birliğiyle düzenlenen etkinlikte 15. kez sahiplerini buldu.

Allianz Türkiye, 2023’ün ilk gününde paralimpik ve dünya yüzme şampiyonu Sümeyye Boyacı ile işbirliği yaparak “Birlikte, Umutla” diyerek mutlu yarınlar için umut dolu bir yolculuğa çıktı. Bu işbirliğiyle Altın Effie ödülünü “Sponsorluk” kategorisinde kazanan Allianz Türkiye, 2021-2028 yılları arasında Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nın global sigorta ana ortağı olarak görev alıyor ve müşterilere ve paydaşlara umut aşılamayı hedefliyor.

“Allianz olarak umudu ve iyiliği markamızın özüne taşıdık”

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı, bu yıl yenilenen pazarlama iletişimi stratejisiyle Allianz Türkiye’nin umudu ve iyiliği markanın özüne taşıdığını belirtiyor. Kırcı, “Umudun yanına güçlü bir vurguyla emeği de koyduk. Her şeyin daha iyi olması için bireylerin topluma katkısını anlatırken kahramanımız Sümeyye Boyacı oldu. Allianz’ın olimpik ve paralimpik oyunlara olan global sponsorluğu, anlattığımız hikayeye güçlü bir destek sağladı. Bu ödül, umut olduğunda başarının da mümkün olduğunu sembolize etmesi açısından büyük öneme sahip. Sümeyye Boyacı ve projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Farklı işbirlikleriyle toplumsal umudu büyütmeye devam edeceğiz” diyor.

Effie, dünya genelinde 55 ülkede gerçekleştirilen ve European Association of Communication Agencies üyesi reklam ajansları dernekleri ve reklamveren dernekleri tarafından ortaklaşa düzenlenen bir etkinlik. Türkiye’de ise 2005 yılından bu yana Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenleniyor.

Kreatif süreci Concept tarafından üstlenilen ve Riders’tan Emre Sert ile Gözde Yetişkin’in yönettiği reklam filmine https://www.youtube.com/watch?v=bYpux7RhqSg adresinden ulaşabilirsiniz.

Allianz Türkiye, Altın Effie Ödülü’ne layık görüldü: “Birlikte, Umutla”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.