Logitrans Fuarı, 3 Hol ve Açık Alanlarıyla İleriye Dönük Açılışa Hazır

featured

Logitrans Fuarı, satış duyuruları başlamadan önce yoğun ilgi gördü. Sektörün liderleri yerlerini aldı. Bu yılın en popüler etkinliklerinden olan truck&trailer, açık sergileme alanlarıyla öne çıkacak.

Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı şimdiden açılışa hazır durumda. Mart ayından itibaren toplamda 10 bin metrekarelik 3 hol tamamen dolmuş durumda. EKO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Ekin Seren Ünsaç, fuarın yüzde 30-40’ının fuar süresince satıldığını belirtirken, “Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı, açılışına aylar kala beklentilerin üzerinde bir ilerleme kaydediyor,” dedi. Ünsaç, fuar hakkında şunları söyledi:

“logitrans Fuarı, 15-17 Kasım 2023 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Sektörün öncü firmaları, 2022’deki konumlarını koruyarak sözleşmelerini fuarın son günü yeniden imzaladılar. Geçen yılın katılımcıları ve potansiyel katılımcıların talepleri beklentilerimizi aştı. Bu nedenle iç mekan satışlarımız tamamlandı. Ana hol alanlarına ek olarak yeni alanlar da oluşturduk. Sınırlı sayıda stant yerimiz ve ticari araç üreticilerinin sergileme yapabileceği açık alanlarımız bulunmaktadır. logitrans, nitelikli bir ziyaretçi kitlesiyle dünyanın dört bir yanından katılımcılarına ev sahipliği yapma konusunda yüksek bir motivasyonla çalışıyor.”

logitrans fuari 3 hol ve acik alanlariyla ileriye donuk acilisa hazir 1

Ünsaç, sektöre yönelik mesajlarını sıralayarak şunları ekledi:

“logitrans Fuarı, müşterileriniz ve iş ortaklarınızla buluşmanızı sağlayan ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmenizi sağlayan Avrasya’nın en önemli lojistik etkinliğidir. Bu dinamik bölgede sunulan yenilikçi lojistik çözümlerini gözler önüne seren logitrans Fuarı, vizyoner katılımcılarının ilham verici sergilerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Arkas Lojistik, Galata Taşımacılık, DSV, Mitlog, Sarp Intermodal, Verimex360, Oregon, Transorient, Evolog, Soft, SGS, Turkish Cargo, TOBB UND, DFDS gibi firmaları anmadan geçemeyiz. Ayrıca, ÖBB Rail Cargo’dan Avusturya, Port of Barcelona’dan İspanya, Nurvey’den Çin, Jost’dan Lüksemburg, Discordia’dan Bulgaristan, Port of Trieste’den İtalya ve ADY Express’ten Azerbaycan gibi ülkeler bireysel olarak katılım sağlarken, Almanya, Letonya ve Çekya da pavilyon katılımlarıyla sektörün nabzını logitrans’ta tutacak.”

Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı

“Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı”, EKO MMI Fuarcılık Ltd. Şti tarafından 15-17 Kasım 2023 tarihleri arasında Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 16. kez düzenlenecektir. Avrupa ile Yakın Doğu arasında mükemmel bir köprü görevi gören logitrans; lojistik, telematik ve taşımacılık sektöründe geniş ürün ve hizmet yelpazesini kapsamaktadır.

Logitrans Fuarı, 3 Hol ve Açık Alanlarıyla İleriye Dönük Açılışa Hazır

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.