1. Haberler
  2. Etkinlikler
  3. She’s Mercedes Kadınları, “İyiliğe Yolculuk” Buluşmasında Bir Araya Geldi

She’s Mercedes Kadınları, “İyiliğe Yolculuk” Buluşmasında Bir Araya Geldi

featured

She’s Mercedes platformu, deprem bölgesine destek veren sivil toplum örgütleri ve gönüllülerle bir araya gelerek “İyiliğe Yolculuk” etkinliğini düzenledi.

She’s Mercedes platformu, farklı yaş ve meslek gruplarından başarılı ve vizyon sahibi kadınları bir araya getirerek “İyiliğe Yolculuk” başlıklı bir toplantı gerçekleştirdi. Mercedes-Benz’in ev sahipliğinde 14 Haziran tarihinde düzenlenen etkinliğe, deprem bölgesine destek veren Kırmızı Çocuklar Derneği, Empati Derneği ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın yöneticileri ve diğer değerli konuklar katıldı. She’s Mercedes kadınları, deprem bölgesi için planlanan yeni projeleri değerlendirdikleri toplantıda son gelişmeleri paylaştılar. Toplantıda, sivil toplum örgütlerinin desteğiyle uzun vadeli sosyal fayda çalışmalarının devamının önemi ve kadınların bu platformlarda aktif rol almasının vurgulanmasının yanı sıra She’s Mercedes platformunun genç kızlara mentorluk desteği sağlayacağı da duyuruldu.

Ezgi Yıldız Kefeli: “Deneyimlerimizi ve Bilgi Birikimimizi Genç Nesillere Aktaracağız”

Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli, She’s Mercedes’in, başarılı ve etkili kadınlardan ilham alan, hedeflerine ulaşmış kadınları hayal eden genç kızlarla buluşturan bir kadın güçlendirme platformu olduğunu belirtti. Kefeli, “Önümüzdeki dönemde, deneyimlerimizi ve bilgi birikimimizi aktarabileceğimiz, hayalleri olan ve başarı yolunda ilerleyen genç kızlarımızla She’s Mercedes kadınlarını bir araya getirecek mentorluk programını başlatacağız” dedi.

Türkiye Dahil 70’ten Fazla Ülkede Kadınları Bir Araya Getiriyor

2019 yılında Türkiye’de faaliyete geçen She’s Mercedes platformu, sürdürülebilirlik, sağlık ve iyi olma, deneyim, tasarım, sanat, sosyal sorumluluk, yenilik, teknoloji ve girişimcilik gibi çeşitli alanlarda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor. 70’ten fazla ülkede online topluluklar ve sosyal ağlar aracılığıyla kadınların fikir alışverişi yapabildiği bu platform, topluma değer katan, ilham verici başarı hikayelerine sahip farklı endüstrilerde çalışan kadınların gücünden ilham alıyor. She’s Mercedes platformu, birbirlerine cesaret ve güç vererek kadınların en iyisini hedeflemesini amaçlıyor.

She’s Mercedes Kadınları, “İyiliğe Yolculuk” Buluşmasında Bir Araya Geldi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.