1. Haberler
  2. Sigorta
  3. Sigortam.net, “Sigortam.net’le Kafam Net!” Relansman Kampanyasıyla Gümüş Effie Ödülü Kazandı

Sigortam.net, “Sigortam.net’le Kafam Net!” Relansman Kampanyasıyla Gümüş Effie Ödülü Kazandı

featured

Effie Türkiye 2023’ün “Sigorta Hizmetleri” kategorisinde, Sigortam.net’in “Sigortam.net’le Kafam Net!” relansman kampanyası başarısıyla Gümüş Effie ödülünün sahibi oldu.

Effie Awards, dünyada 55 ülkede European Association of Communication Agencies’e (EACA) üye olan Reklam Ajansları Dernekleri ve Reklamveren Dernekleri tarafından ortaklaşa düzenlenen bir etkinliktir. Effie Awards’un Türkiye ayağında 2022’nin en başarılı işleri belirlendi.

Sigortam.net, kapsamlı dönüşüm sürecinde gerçekleştirdiği “Sigortam.net’le Kafam Net!” relansman kampanyasıyla “Sigorta Hizmetleri” kategorisinde Gümüş Effie ödülüne layık görüldü. Bu ödül sürecinde Sigortam.net’in kreatif ajansı Tribal Worldwide İstanbul’un başvurusuyla medya ajansı People da destek ajansı olarak yer aldı.

Effie Türkiye yarışması, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından 2005 yılından bu yana Amerikan Pazarlama Derneği (A.M.A.) ve Effie Worldwide Inc.’den alınan lisansla düzenlenmektedir. Yarışma her yıl düzenlenerek ulusal ölçekte belirli bir dönemde üretilen işlerin değerlendirilmesini sağlar. Effie Türkiye’nin sonuçları küresel bir endekse etki eder ve holdingler, markalar ve ajansların yıllık performansını küresel ölçekte sıralar.

Sigortam.net, “Sigortam.net’le Kafam Net!” Relansman Kampanyasıyla Gümüş Effie Ödülü Kazandı
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.