Ultimate magazine theme for WordPress.

Annaçlar ve Opet Fuchs Güçlerini Birleştirdi

0 11

Sözkonusu işbirliği ile Annaçlar 2017 yılı itibarı ile Bursa, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar, Yalova illerinde Otomotiv ürünleri distribütörü, Bursa,Balıkesir,Çanakkale,Yalova, Bilecik ve Kütahya illerinde ise endüstriyel ürünler distribütörü olmuştur.

Madeni Yağ sektörünün líder firmalarından Opet Fuchs ile bölgesinin önde gelen kuruluşlarından Annaçlar A.Ş. bu işbirliği sonucunda geniş dağıtım ağıyla müşterilerine çok daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Annaçlar Hakkında

1984 yılında gıda ürünleri ticareti ile iş hayatına adım atan Annaçlar, 2000 yılında 10.000 M2 kapalı alana sahip modern teknolojiye sahip Demirtaş Organize Sanayi bölgesine taşınmıştır. 2005 yılında ISO 9001-2000 HACCP kalite sistema standartlarını almıştır.

Gıda sektöründeki başarılı çalışmalarını endüstriyel yapıştırıcı, aşındırıcı ve yalıtım ürünlerinde de sürdürmeyi hedefleyen Annaçlar, bu alanda 2004 yılında kurmuş olduğu iştiraki ANL firması ile devam ettirmektedir.

Opet Fuchs Hakkında

Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. , OPET Petrolcülük A.Ş. ve Fuchs Petrolub SE şirketlerinin eşit paya sahip ortaklık yapısıyla kurulu, otomotiv ve endüstriyel yağlayıcılar ile oto bakım ürünlerinin üretimini, satışını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren, 200’e yakın konusunda uzman çalışanı ve tüm Türkiye’de bulunan geniş bayi ağı ile hizmet veren Opet, Fuchs, Rom, Wynn’s, Ford Otosan onaylı FMY, Tofaş onaylı Opar Olio ve Türk Traktör markalı ürünlerin üretimini gerçekleştiren OPET FUCHS, otomotiv ve endüstriyel sektörlerde kullanılan yağlayıcılar ve oto bakım ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Comments
Yükleniyor